تجهیزات پزشکی و مهندسی پزشکی ایران راهنمای خرید تجهیزات پزشکی ایران کدینگ تجهیزات پزشکی ایران شرکتهای تجهیزات پزشکی ایران ادارات تجهیزات پزشکی ایران واژه نامه تجهیزات پزشکی ایران استانداردهای تجهیزات پزشکی ایران مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی ایران تالارهای گفتگوی مهندسی پزشکی ایران
درباره سایت تجهیزات پزشکی ایران | اخبار و تازه ها | تماس با پرشیا شبکه | موارد قانونی | عضویت در سایت | نقشه سایت
 جمعه 20 تير 1399  -  13:15 اخبار  Medical Equipment همایش کشوری کنترل عفونت
Search
در بخشهای:
تمامی سایت
اخبار
شرکتها
تجهیزات
تماس با پرشیا شبکه
درباره سایت تجهیزات پزشکی ایران
عضویت در سایت
موارد قانونی
سيستم مديريت تجهيزات پزشكي pMq
موسسه خيريه بهنام دهش ‏پور
9207 عنوان کدینگ
7731 عدد محصول
1932 شرکت تجهیزات پزشکی


تاریخ خبر: يک شنبه 2 اسفند 1388
همایش کشوری کنترل عفونت

عفونتهای اکتسابی یکی از معضلات قرن حاضر است که همزمان با گسترش بیمارستان ها همواره یکی از مشکلات بهداشتی و درمانی بوده و با افزایش مدت اقامت بیمار در بیمارستان موجب افزایش ابتلاء و مرگ و میر از این عفونت ها شده و در نتیجه هزینه های بیمارستانی را به شدت افزایش می دهد. در طی سالهای اخیر بکارگیری روشهای تهاجمی از یک سو باعث نجات جان بیماران شده و از سوی دیگر با ایجاد عفونت های مقاوم و شدید، پی آمدهای مرگبار بسیاری را به دنبال داشته است امید آن داریم این همایش با استعانت از خداوند متعال و مساعدت دانشگاهیان و محققان عزیز کشورمان بتواند زمینه ساز تحولی عظیم در راستای انتقال تجارب در حل مشکلات مرتبط با عفونتهای بیمارستانی و بهبود سریع بیماران باشد.
محورهای اصلی همایش
• بهداشت دست
• استریلیزاسیون و مشکلات آن
• پایش استریلیزاسیون
• ضد عفونی کننده ها
• پیشگیری از مواجهه های شغلی
علاقه مندان می توانند مقالات خود را جهت ارائه به صورت سخنرانی یا پوستر ارسال دارند.آخرین تاریخ قبول مقالات تا 15 اسفند ماه 1388تمدید شد.
لطفاً خلاصه ای از مقاله خود را در حد اکثر 300 کلمه ( بدون جداول و تصاویر ) به فارسی یا ترجیحاً انگلیسی که با نرم افزار WORD با فونت ب نازنین یا Arial تایپ شده باشد به آدرس دبیرخانه ارسال فرمایید.
پس از دریافت مقاله اعلام وصول به صورت خودکار انجام می پذیرد و مقالات دریافتی پس از کد گذاری توسط کمیته علمی بررسی می شود. اولویت پذیرش با مقالات تحقیقی است و مقالات تکراری رد می شود.
خلاصه مقالات می باید شامل :
1-عنوان – مقدمه و اهداف
2- روش کار
3-یافته ها - نتایج
4- بحث و نتیجه گیری
5- پیشنهادات و کلید واژه ها باشد.
تاریخ برگزاری کمیته علمی در نیمه اول اسفند ماه می باشد تاریخ اعلام نتایج داوری مقالات : نیمه دوم اسفند ماه از طریق Email می باشد. ارسال مشخصات ارایه کننده مقاله ( نام و نام خانوادگی ، عنوان دانشگاهی ، نشانی دانشگاه یا محل کار، شهر و کد پستی، شماره تلفن یا نمابر و نشانی پست الکترونیک ) همراه مقاله الزامی است.
ثبت نام و ارسال مقاله از طریق  وب سایت
علاقه مندان شرکت در همایش بدون ارسال مقاله و پوستر می توانند پس از ورود به صفحه ثبت نام و ارسال فیش بانکی پس از پرداخت هزینه مربوطه و پر کردن فرم ثبت نام  ، شماره رسید قبض و تاریخ رسید فیش را ارسال نمایند و اگر خواهان شرکت در همایش با ارائه مقاله به صورت پوستر یا سخنرانی هستند پس از ورود به صفحه ارسال مقاله و پر کردن فرم ثبت نام ، فایل مقاله خود را بار گزاری کنند و در هر سه حالت پس از بررسی نهایی ،وضعیت تایید فیش و مقالات ارسالی از طریق ایمیل به اطلاع ثبت نام کنندگان می رسد.
شرکت در همایش
داوطلبان شرکت در همایش می توانند مبلغ ثبت نام را به حساب شماره 235381613 به نام موسسه همراهان توسعه کیانا در بانک تجارت شعبه میدان تختی ( کد 2350) واقع در تهران ، خیابان شهید بهشتی میدان تختی واریز نمایند و اصل فیش بانکی را همراه با فرم  ثبت نام تکمیل شده, از طریق پست پیشتاز حداکثر تا تاریخ 15 فروردین ماه 1389 به نشانی دفتر همایش ارسال نمایند. امکان نام نویسی در روز افتتاحیه در محل همایش وجود ندارد.

وب سایت همایش:
http://www.ncic.ir

 

بازار الکترونیکی کالا و تجهیزات پزشکی

سیستم جامع مدیریت تجهیزات پزشکی pMq

موسسه اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه