تجهیزات پزشکی و مهندسی پزشکی ایران راهنمای خرید تجهیزات پزشکی ایران کدینگ تجهیزات پزشکی ایران شرکتهای تجهیزات پزشکی ایران ادارات تجهیزات پزشکی ایران واژه نامه تجهیزات پزشکی ایران استانداردهای تجهیزات پزشکی ایران مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی ایران تالارهای گفتگوی مهندسی پزشکی ایران
درباره سایت تجهیزات پزشکی ایران | اخبار و تازه ها | تماس با پرشیا شبکه | موارد قانونی | عضویت در سایت | نقشه سایت
 دو شنبه 16 تير 1399  -  21:25 اخبار  Medical Equipment دومین دوره آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع لیسانس دانشگاه تهران برگزار شد
Search
در بخشهای:
تمامی سایت
اخبار
شرکتها
تجهیزات
تماس با پرشیا شبکه
درباره سایت تجهیزات پزشکی ایران
عضویت در سایت
موارد قانونی
سيستم مديريت تجهيزات پزشكي pMq
موسسه خيريه بهنام دهش ‏پور
9207 عنوان کدینگ
7731 عدد محصول
1932 شرکت تجهیزات پزشکی


تاریخ خبر: شنبه 17 اسفند 1387
دومین دوره آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع لیسانس دانشگاه تهران برگزار شد

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: آموزشی

رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران در حاشیه بازدید از برگزاری دومین آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع لیسانس، از راه‌اندازی دوره‌های جدید آموزشی در این دانشگاه خبر داد. به گزارش خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه علوم پزشکی تهران، دکتر باقر لاریجانی با اشاره به شرکت 189 داوطلب در این دوره از آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع لیسانس، اظهار کرد: از میان 189 داوطلب بیشتر داوطلبان به ترتیب از رشته‌های مامایی، پرستاری و زیست شناسی هستند.
وی به شرایط پذیرش داوطلبان اشاره کرد و خاطرنشان کرد: ملاک پذیرش داوطلبان همانند دوره اول، شرط معدل دیپلم، معدل دوره لیسانس و نتایج آزمونی است که برگزار شد. رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه پس از کسب نتایج مورد نیاز در این آزمون از داوطلبان مصاحبه‌ای ساختارمند به عمل می‌آید، افزود: مزایای پذیرش داوطلبان از مقطع لیسانس این است که دانش‌آموختگان نخبه کشور با توجه به آگاهی از رشته‌های گروه پزشکی و میزان علاقمندی خود، این رشته‌ها را انتخاب می‌کنند.
وی افزود: با ارزیابی مناسب، نقایص آموزشی احتمالی در دوره آموزش پزشکی از مقطع لیسانس برطرف می‌شود. دکتر لاریجانی در پایان اظهار کرد: از سال آینده پذیرش دانشجو در مقطع PhD رشته‌های مهندسی بافت، مهندسی پزشکی و مدیریت اطلاعات خدمات بهداشتی و درمانی انجام خواهد شد، همچنین برنامه مشترکی را با یکی از مراکز بین‌المللی در مقطع PhD آموزش پزشکی در نظر داریم که امیدوارم به نتیجه نهایی برسد. گفتنی است دومین آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع لیسانس 14 اسفند ماه در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

کد خبر: 8712-08982
منبع خبر:
http://www.isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1301931&Lang=P

 

بازار الکترونیکی کالا و تجهیزات پزشکی

سیستم جامع مدیریت تجهیزات پزشکی pMq

موسسه اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه