تجهیزات پزشکی و مهندسی پزشکی ایران راهنمای خرید تجهیزات پزشکی ایران کدینگ تجهیزات پزشکی ایران شرکتهای تجهیزات پزشکی ایران ادارات تجهیزات پزشکی ایران واژه نامه تجهیزات پزشکی ایران استانداردهای تجهیزات پزشکی ایران مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی ایران تالارهای گفتگوی مهندسی پزشکی ایران
درباره سایت تجهیزات پزشکی ایران | اخبار و تازه ها | تماس با پرشیا شبکه | موارد قانونی | عضویت در سایت | نقشه سایت
 جمعه 20 تير 1399  -  14:31 اخبار  Medical Equipment مرکز نوآوری پارک علم و فن‌آوری خراسان راه‌اندازی شد
Search
در بخشهای:
تمامی سایت
اخبار
شرکتها
تجهیزات
تماس با پرشیا شبکه
درباره سایت تجهیزات پزشکی ایران
عضویت در سایت
موارد قانونی
سيستم مديريت تجهيزات پزشكي pMq
موسسه خيريه بهنام دهش ‏پور
9207 عنوان کدینگ
7731 عدد محصول
1932 شرکت تجهیزات پزشکی


تاریخ خبر: يک شنبه 24 آذر 1387
مرکز نوآوری پارک علم و فن‌آوری خراسان راه‌اندازی شد

خبرگزاری دانشجویان ایران - مشهد
سرویس: پژوهشی
رییس پارک علم و فن‌آوری خراسان گفت: فعالیت رسمی مرکز نوآوری پارک علم و فن‌آوری خراسان با انعقاد قرارداد جهت حمایت از 10 ایده نوآورانه ارایه شده از سوی کانون مخترعان ایران همزمان با فراخوان پذیرش ایده‌های نو در هفته پژوهش و فن‌آوری آغاز شد.
به گزارش سرویس پژوهشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان، سید حسن علم‌الهدایی با اعلام این خبر افزود: با توجه به فقدان الگویی مناسب در خصوص انجام حمایت موثر و نظام‌مند از صاحبان ایده، مخترعان و نوآوران جوان و همچنین ایجاد زمینه‌های لازم برای رشد و شکوفایی ایده‌های خلاقانه در پارک علم و فن‌آوری خراسان راه‌اندازی مرکز نوآوری در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: همچنین در محل بازار پژوهش و فن‌آوری نمایشگاه نوآوری و شکوفایی استان و با همکاری استانداری خراسان‌رضوی غرفه‌ای ویژه به منظور معرفی این مرکز پیش‌بینی شده است. علم‌الهدایی بیان کرد: هدایت مخترعان به سمت مراکز رشد فن‌آوری و همچنین تکمیل زنجیره فرآیندهای توسعه فن‌آوری و خلق ثروت از جمله مهمترین اهداف راه‌اندازی این مرکز می‌باشد.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده و تدوین مقررات و آیین‌ نامه‌های تدوین شده برای این مرکز و بهره‌گیری از تجارب مراکز مشابه به ویژه مرکز نوآوری پارک علم و فن‌آوری یزد فعالیت آزمایشی آن با حمایت از 10 ایده ارایه شده از سوی کانون مخترعین ایران با انعقاد قرارداد فی ما بین آغاز شد.
رییس پارک علم و فن‌آوری خراسان اعلام کرد: راه‌اندازی دفتر مدیریت مالکیت فکری، اتاق فکر و ایده‌پردازی، برگزاری دوره‌های آموزشی پرورش خلاقیت و نوآوری، حمایت از حضور مخترعان در نمایشگاه و جشنواره‌های معتبر، ایجاد زیرساخت‌های مناسب از جمله آزمایشگاه و مرکز تحقیقات رباتیک و برنامه‌ریزی برای جذب منابع و اعتبارات مالی مناسب از جمله مهمترین برنامه‌های این مرکز می‌باشد.
وی در پایان تاکید کرد: سایر تشکل‌های حامی مخترعان و نوآوران نیز می‌توانند ایده‌های برتر و فن‌آورانه اعضای خود را به مدیریت این مرکز ارایه کنند تا ضمن طی مراحل پذیرش و تایید مورد حمایت قرار گیرند.

کد خبر: 8709-13919
منبع خبر:
 http://www.isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1252856&Lang=P

 

بازار الکترونیکی کالا و تجهیزات پزشکی

سیستم جامع مدیریت تجهیزات پزشکی pMq

موسسه اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه