تجهیزات پزشکی و مهندسی پزشکی ایران راهنمای خرید تجهیزات پزشکی ایران کدینگ تجهیزات پزشکی ایران شرکتهای تجهیزات پزشکی ایران ادارات تجهیزات پزشکی ایران واژه نامه تجهیزات پزشکی ایران استانداردهای تجهیزات پزشکی ایران مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی ایران تالارهای گفتگوی مهندسی پزشکی ایران
درباره سایت تجهیزات پزشکی ایران | اخبار و تازه ها | تماس با پرشیا شبکه | موارد قانونی | عضویت در سایت | نقشه سایت
 دو شنبه 18 فروردين 1399  -  14:3

تالارهای گفتگو دانشجویان مهندسی پزشکی "کراماتوگرافی"

برای عضویت اینجا را کلیک کنید.

موضوع: کراماتوگرافی
رأی: 
 (1 تعداد آراء)رأی: 1 2 3 4 5
تاریخ: دو شنبه 18 آبان 1388
توسط: (linuxe) jalil yousefi
توضیحات:

سلام دوستان یه خبر جدید در مورد کروماتوگرافی دارم که عنوان پروجمه به محض اینکه تکمیل شد میذارمش تو وبلاگم حتما بخونید چون سعی کرد خیلی مختصر و مفید و به درد بخور باشه و وقت زیادی رو از یوزر نگیره .

منتظر باشید تا آخر هفته آینه خبرتون میکنم

Modified in دو شنبه 18 آبان 1388 11:54:02 by linuxe

دو شنبه 18 آبان 1388 14:18:00
offline daniz2009
کشور: Iran
[no subject]

سلام جناب linuxe

اولا اميدواري دادن به يك هم رشته اي و ارزوي موفقيت داشتن جزء وظايفمون هست.خواهش مي كنم

دوما مي خواستم شما رو با يك سايت ديگه اي اشنا كنم البته نمي دونم كه شما خودتون باهاش اشنا هستين يا نه چون ديدم كه مي خواين پروژه تون رو تو وبلاگتون بذارين دارم عرض مي كنم چون در اين سايت اونايي كه عضو هستند فقط به خاطر استفاده از اطلاعات شبكه ي پرشيا هست ولي در سايتي كه مربوط به مهندسان ايران هستش اونجا اگه يه همچين مطالبي رو قرار بدين مي تونين دوستان بيشتري پيدا كنيد و از اطلاعات اونا هم استفاده كنيد.

در واقع باشگاه مهندسان ايران يكي از بهترين مكان هايي هست كه مي تونه براتون مفيد هم باشه

www.iran-eng.com  سعي كنيد در اين باشگاه عضو شده و فعاليتتون رو اونجا ادامه بدين

Modified in دو شنبه 18 آبان 1388 14:19:23 by daniz2009

مجموع: 1    صفحه: [1]

بازار الکترونیکی کالا و تجهیزات پزشکی

سیستم جامع مدیریت تجهیزات پزشکی pMq

موسسه اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه