تجهیزات پزشکی و مهندسی پزشکی ایران راهنمای خرید تجهیزات پزشکی ایران کدینگ تجهیزات پزشکی ایران شرکتهای تجهیزات پزشکی ایران ادارات تجهیزات پزشکی ایران واژه نامه تجهیزات پزشکی ایران استانداردهای تجهیزات پزشکی ایران مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی ایران تالارهای گفتگوی مهندسی پزشکی ایران
درباره سایت تجهیزات پزشکی ایران | اخبار و تازه ها | تماس با پرشیا شبکه | موارد قانونی | عضویت در سایت | نقشه سایت
 دو شنبه 18 فروردين 1399  -  12:8

تالارهای گفتگو دانشجویان مهندسی پزشکی "مهندسی زرشکیییییییییییییییی "

برای عضویت اینجا را کلیک کنید.

موضوع: مهندسی زرشکیییییییییییییییی
رأی: 
 (5 تعداد آراء)رأی: 1 2 3 4 5
تاریخ: يک شنبه 17 آبان 1388
توسط: (linuxe) jalil yousefi
توضیحات:

دانشجوی مهندسی پزشکی ( آزاد - تبریز ) با علاقه زیادم به این رشته ( از دوم راهنمای به این رشته علاقه مند شدم ) بهد از خواندن دروس ابتدای در ترم های یک دو سه به این نتیجه رسیدم که ما هچی نیستیم نه مهندس مکانیکیم چون نه استاتیک بلدیم نه مقاومت مصالح نه دینامیک نه ارتعاشات چون دروس مذکور هچ کدموم بصورت کامل تدریس نمیشه بدلیل اینکه آقایون میگن شما لازم نیست تمامی سر فصل هارو بدونین . آلان  با کمال تاسف از انتخاب این رشته خیلی خوب باید عرض کنم که ما ها مثل اون موشی هستیم که تو هر سوراخ سرک کشیدیم و از هر سوذاخ به اندازه دستای کوچیکمون خوردنی کش رفتیمو الان هم نمیدونیم موش کدوم سوراخ این خونه زیبا هستیم تازه یه خبر بد تر اینکه مصوب کردن که دروسی که بهتون گفتم برای ورودیه های 88 به بعد بصورت جدا تدریس بشه یعنی باز اونا یه چیزی حالیشون میشه ولی ماها چی ...... به امید اون روز که مهندسی پزشکی از این حالت زرشکی به اصل پزشکی بودنش برگرده

يک شنبه 17 آبان 1388 16:32:54
offline daniz2009
کشور: Iran
اميدواري

جناب linuxe بهتر اينقدر نااميد و عصباني نشيد شما هنوز ترم سوم هستيد و راه درازي در پيش دارين اگه خودتون واقعا به اين رشته علاقه دارين خب كتاب هاي مرجع رو بگيرين و خوتون محكم بايسيد و نذارين اين اقايوني كه ميگين روي شما تاثير بذارند چون مطمئن باشين كه  خواستن توانستن است

Modified in يک شنبه 17 آبان 1388 16:37:34 by daniz2009

مجموع: 1    صفحه: [1]

بازار الکترونیکی کالا و تجهیزات پزشکی

سیستم جامع مدیریت تجهیزات پزشکی pMq

موسسه اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه