تجهیزات پزشکی و مهندسی پزشکی ایران راهنمای خرید تجهیزات پزشکی ایران کدینگ تجهیزات پزشکی ایران شرکتهای تجهیزات پزشکی ایران ادارات تجهیزات پزشکی ایران واژه نامه تجهیزات پزشکی ایران استانداردهای تجهیزات پزشکی ایران مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی ایران تالارهای گفتگوی مهندسی پزشکی ایران
درباره سایت تجهیزات پزشکی ایران | اخبار و تازه ها | تماس با پرشیا شبکه | موارد قانونی | عضویت در سایت | نقشه سایت
 دو شنبه 18 فروردين 1399  -  14:27

تالارهای گفتگو دانشجویان مهندسی پزشکی "راهنمایی"

برای عضویت اینجا را کلیک کنید.

موضوع: راهنمایی
رأی: 
 (0 تعداد آراء)رأی: 1 2 3 4 5
تاریخ: شنبه 9 آبان 1388
توسط: (daniz2009) daniz k
توضیحات:

با سلام به دوستان گرامی

من دانشجوی مهندسی پزشکی هستم در مورد دستگاه های ازمایشگاهی مثل فرمانتور ،رفراکتومتر،ویسکومتری و دستگاه هایی که در این ارتباط هستند اطلاعاتی می خواستم لطفا کمکم کنید و یا سایتی چیزی معرفی کنید که بتوانم از ان این اطلاعات را دریافت کنم.

يک شنبه 17 آبان 1388 13:52:00
offline linuxe
کشور: Unknown
[no subject]
    سلام ، ببين نابرده رنج گنج ميسر نميشود ، يه سر به جستوجويه پيشرفته گوگل بزن حتما كمكت ميكنه منم دنبال دستگاه هاي كروماتو گرافي هستم ميخوام برم دونه دونه آزمايشگاه رو سر بزنم
دو شنبه 18 آبان 1388 11:48:55
offline linuxe
[no subject]
    سلام ، خسته نباشي ، پيغام اميد بخشتون رو خوندم ، من الان تمامي دروس رو ناچارا خودم تو خونه به صورت كامل ميخونم البته تا اونجاي كه وقت كنم بازم ممنون كه افتخار دادي پيام گذاشتي
سه شنبه 19 آبان 1388 13:17:39
offline linuxe
تشكر

سلام مرسي خيلي لطف كردي كه او سايت و معرفي كردي حتما عضو ميشم راستي alireza.dostdashtani@yahoo.com اين IDمنه فكر كنم اكثرا ساعته هفت هشت آن ميشي من هم فردا همون ساعت آن هستم آگه تونستي يه پيغام بده بيشتر با هم آشنا شم ، نه آينكه با هم چت كنيم ها چون از ما ديگه گذشته اين حرفا فقط ميخوام يه دوست همرشته داشته باشم البته اگه مايل باشيد . موفق و پيروز باشي

مجموع: 3    صفحه: [1]

بازار الکترونیکی کالا و تجهیزات پزشکی

سیستم جامع مدیریت تجهیزات پزشکی pMq

موسسه اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه