تجهیزات پزشکی و مهندسی پزشکی ایران راهنمای خرید تجهیزات پزشکی ایران کدینگ تجهیزات پزشکی ایران شرکتهای تجهیزات پزشکی ایران ادارات تجهیزات پزشکی ایران واژه نامه تجهیزات پزشکی ایران استانداردهای تجهیزات پزشکی ایران مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی ایران تالارهای گفتگوی مهندسی پزشکی ایران
درباره سایت تجهیزات پزشکی ایران | اخبار و تازه ها | تماس با پرشیا شبکه | موارد قانونی | عضویت در سایت | نقشه سایت
 دو شنبه 18 فروردين 1399  -  14:26

تالارهای گفتگو نشست ها و کنفرانس ها "اولین کنگره بین‌المللی آموزش پزشکی در جزیره کیش آغاز به ‌کار کرد "

برای عضویت اینجا را کلیک کنید.

موضوع: اولین کنگره بین‌المللی آموزش پزشکی در جزیره کیش آغاز به ‌کار کرد
رأی: 
 (0 تعداد آراء)رأی: 1 2 3 4 5
تاریخ: شنبه 18 آبان 1387
توسط: (Mahssa) Mahssa Mohegh
توضیحات:

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: آموزشی

در راستای ارتقای کیفیت آموزش پزشکی در ایران و سایر کشورهای منطقه و ایجاد شبکه همکاری میان دانشکده‌های پزشکی کشورهای مختلف بر مبنای استاندادهای جهانی آموزش پزشکی، برگزاری کنگره بین‌المللی «اجرای استانداردهای بین‌المللی فدراسیون جهانی آموزش پزشکی در برنامه آموزش پزشکی عمومی» از امروز در کیش آغاز شده و تا 19 آبان ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این کنگره با هدف استفاده از تجارب علمی دانشکده‌های پزشکی منطقه در آموزش پزشکی عمومی و قرار گرفتن ایران به عنوان محور توسعه در بخش پزشکی منطقه و در راستای سیاست‌های چشم انداز نظام جمهوری اسلامی توسط معاونت آموزشی وزارت بهداشت و با مشارکت فدراسیون جهانی آموزش پزشی (wfme) بعنوان بزرگترین کنگره آموزش پزشکی منطقه طی سالهای اخیر در جزیره کیش برگزار می‌شود.

دکتر سید محمد پورحسینی دبیر اجرایی کنگره بین‌المللی «اجرای استانداردهای بین المللی فدراسیون جهانی آموزش پزشکی در برنامه آموزش پزشکی عمومی» در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: بیش از 500 مقاله به دبیرخانه کنگره ارسال شده، این در حالیست که به دلیل محدودیت زمانی قادر به پذیرش مقالات سایر علاقمندان که خواستار شرکت در کنگره هستند نیستیم و به همین دلیل پس از برگزاری کنگره کلیه مباحث مطروحه در آن را بصورت کتاب و لوح فشرده در اختیار جامعه دانشگاهی کشور قرار خواهیم داد.

وی ضمن اشاره به تلاش جمعی از علاقمندان در طی 7 ماه گذشته برای اجرای هرچه بهتر کنگره اظهار داشت: دبیرخانه کنگره با تشکیل کمیته‌های اجرایی شامل کمیته روابط عمومی، کمیته تشریفات، کمیته پشتیبانی، کمیته پذیرش، کمیته IT و کمیته امنیت با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش، دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور مقدمات را برای اجرای هرچه بهتر کنگره فراهم کرده است.

دبیر اجرایی کنگره آموزش پزشکی کیش در پایان اظهار کرد: با هدف آشنایی شرکت کنندگان با مباحث روز آموزش پزشکی، در بخش جنبی کنگره کارگاه‌های آموزشی و همچنین نمایشگاهی با مشارکت شعب بین‌المللی دانشگاه‌های علوم پزشکی و شرکت‌های تولید کننده وسایل آموزشی و کمک آموزشی تشکیل می‌شود.

همچنین در آستانه برگزاری کنگره بین‌المللی «اجرای استانداردهای بین‌المللی فدراسیون جهانی آموزش پزشکی در برنامه آموزش پزشکی عمومی»، رییس فدراسیون جهانی آموزش پزشکی WFME‌ پیامی صادر کرد.

پروفسور استفان لینی گرن در پیام خود آورده است:‌ مجموعه سه گانه استانداردهای فدراسیون جهانی آموزش پزشکی برای ارزیابی کیفیت آموزش پزشکی عمومی در سراسر دنیا مفید و سودمند شناخته شده است.

در ادامه پیام آمده است: کنگره بین‌المللی آموزش پزشکی در کیش فرصتی است برای شناخت دیگر ضرورت‌های ارتقای کیفیت آموزش پزشکی. این کنگره با همکاری دبیرخانه شورای آموزش پزشکی عمومی ایران و دفتر فدراسیون جهانی آموزش پزشکی در کپنهاگ دانمارک برنامه‌ریزی شده و انتظار می‌رود در طول کنگره نگرش نسبت به اهمیت جوانب مهم آموزش پزشکی عمومی در سطح جهانی ایجاد شود.

پروفسور استفان لینی گرن در ادامه پیام آورده است: موضوعات اعتبار بخشی، بازنگری و تدوین برنامه و همچنین راهبردهای فراگیری و آموزش در این همایش مورد توجه قرار خواهند گرفت و مایه خوشوقتی است تا با شرکت در این کنگره بتوانیم مفاهیم و مباحث استانداردهای بین‌المللی آموزش پزشکی برای ارزیابی کیفیت را توسعه و گسترش دهیم.

رییس فدراسیون جهانی آموزش پزشکی در خاتمه پیام خود برای همه در برگزاری یک کنگره پربار آرزوی موفقیت کرده و از میزبانان که این همایش مهم را در جزیره زیبای کیش ترتیب داده‌اند تشکر کرده است.

کد خبر: 8708-09840پاسخی موجود نمی باشد.

بازار الکترونیکی کالا و تجهیزات پزشکی

سیستم جامع مدیریت تجهیزات پزشکی pMq

موسسه اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه