شرکت اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه
http://www.persiabme.com/_Upload/Templates/PersianHome/Images/logo.png
http://www.persiabme.com/PersiaBME.aspx
تجهیزات پزشکی و مهندسی پزشکی ایران راهنمای خرید تجهیزات پزشکی ایران کدینگ تجهیزات پزشکی ایران شرکتهای تجهیزات پزشکی ایران ادارات تجهیزات پزشکی ایران واژه نامه تجهیزات پزشکی ایران استانداردهای تجهیزات پزشکی ایران مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی ایران تالارهای گفتگوی مهندسی پزشکی ایران
درباره سایت تجهیزات پزشکی ایران | اخبار و تازه ها | تماس با پرشیا شبکه | موارد قانونی | عضویت در سایت | نقشه سایت
 جمعه 27 مرداد 1396  -  19:4 شرکت های تجهیزات پزشکی   آپلاید ساینس
Search
در بخشهای:
تمامی سایت
اخبار
شرکتها
تجهیزات
تماس با پرشیا شبکه
درباره سایت تجهیزات پزشکی ایران
عضویت در سایت
موارد قانونی
سيستم مديريت تجهيزات پزشكي pMq
موسسه خيريه بهنام دهش ‏پور
9017 عنوان کدینگ
7580 عدد محصول
1841 شرکت تجهیزات پزشکی


 آپلاید ساینس

Applied Science Co.

مدیر عامل
جعفر افشار Jafar Afshar
آدرس
تهران، بلوار آفریقا، بین جهان کودک و میرداماد، خیابان دیدار شمالی، پلاک 5، طبقه اول، واحد 4
تماس با شرکت  آپلاید ساینس

لطفا توجه داشته باشید که متن پیام ارسالی شما در بخش تماس با شرکتها توسط همکاران ما در موسسه اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه دریافت می شود و در صورت تطابق با سیاست های ما در روز کاری بعدی برای شرکت مورد نظر فکس و یا به نشانی پست الکترونیکی ایشان ایمیل می شود. هیچگونه مسولیتی در  خصوص متن پیامهای ارسالی و یا پاسخگویی شرکتها متوجه موسسه اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه نخواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر لطفا به صفحه موارد قانونی مراجعه فرمایید.

* نام و نام خانوادگی:

* عنوان پیام:

متن پیام:

* پست الکترونیکی:

نام سازمان:

شهر:

تلفن:

نمابر:

نشانی:


* لطفا کاراکترهای به تصویر کشیده شده را در فیلد زیر تایپ نمایید:


وب سایت
نوع فعالیت
واردکننده، خدماتی، علمی و مشاوره ای

گروه های تخصصی

آزمايشگاهی
 - بیوشیمی، شیمی بالینی، داروشناسی و سم شناسی  - تجهیزات عمومی
نمایندگی ها
Instron, Instron-Ceast, TE Instruments, GenericTest GmbH

اطلاعات محصولات

وارداتی
 • اسپکتروسکوپ جذب اتمی واردات از شرکت Termo کشور Unknown
 • اسپکتروفتومتر دو شعاعی مرئی/ یو وی واردات از شرکت Termo کشور Unknown
 • اسپکتروفتومتر دو شعاعی مرئی واردات از شرکت Termo کشور Unknown
 • اسپکتروفتومتر تک شعاعی مرئی/ یو وی واردات از شرکت Termo کشور Unknown
 • اسپکتروفتومتر تک شعاعی مرئی واردات از شرکت Termo کشور Unknown
 • معرفی شرکت

  وارد کننده سیستم های پیشرفته آزمایشگاهی مراکز علمی، تحقیقاتی و صنعتی

  بنام خدا
  با سلام
  احتراما" به استحضار می رساند، شرکت آپلاید ساینس Applied Science Co. با پشتوانه بیش از 45 سال فعالیت و تجربه در زمینه فروش و راه اندازی سیستم های آزمایشگاهی و تحقیقاتی، همواره بسیاری از مراکز علمی، تحقیقاتی، صنعتی و دانشگاهی کشور را توسط بهترین و با کیفیت ترین سیستم های موجود دنیا مجهز نموده و با برخورداری از دانش فنی، فن آوری و نیروهای متخصص و مجرب آموزش دیده در خارج از کشور علاوه بر فروش و خدمات پس از فروش همواره آموزشهای عمومی و تخصصی هر سیستم را به کاربران مربوطه ارائه نموده است.

  شرکت آپلاید ساینس Applied Science Co. سالیان متمادی نماینده انحصاری کمپانی اینسترون INSTRON سازنده انواع دستگاه های تست مکانیکال (کشش، خمش، خستگی، فشار، ضربه، سروهیدرولیک، پلیمر، پلاستیک و ....) سیستم های کنترل کیفی در صنعت ریلی، خودروسازی و .... در ایران بوده و خوشبختانه با رفع بخشی از تحریم ها کمپانی INSTRON مجدداً همکاری خود را با شرکت آپلاید ساینس Applied Science Co. همانند سال های گذشته به صورت انحصاری آغاز نموده است و کلیه محصولات اروپایی خود از جمله دستگاه های کمپانی CEAST ایتالیا که توسط کمپانی اینسترون خریداری شده را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

  این شرکت نمایندگی انحصاری کمپانی TE Instruments هلند سازنده دستگاه های مدرن آنالیز کمی جهت آنالیز میزان کل سولفور، نیتروژن و هالیدها آلی در مقادیر کمppm و ppb در نمونه های جامد، مایع، گازی و LPG می باشد. این دستگاه ها مطابق با استانداردهای بین المللی بوده و نتایجی بسیار دقیق و صحیح را ارائه می دهند. از مزیت های دیگر این دستگاه می توان به آنالیز هم زمان میزان کل سولفور و نیتروژن در کوتاهترین زمان اشاره کرد.

  شایان ذکر است شرکت آپلاید ساینس Applied Science Co. در طول سال های متمادی فعالیت خود، تجهیزات پیشرفته آنالیتیکال از جمله دستگاه ICP، جذب اتمی، کروماتوگرافی گازی، اسپکتروفتومتر های UV-Vis،XRD ، XRF دستگاه های کوانتومتری PMT, (CCD)OES و نیز مجموعه دستگاه های تست خواص مکانیکی مواد را از کمپانی های بسیار معتبری همچون کمپانی هایTHERMO ،VARIAN ،ARL ، INSTRON ،INSTRON-SCHENK ، WOLPERTو ... را به مشتریان خود ارائه نموده و همواره در تلاش بوده است تا شایسته ترین خدمات فروش و پس از فروش را به مشتریان خود ارائه نماید.

  کسب موفقیت و رشد و شکوفایی شرکت آپلاید ساینس مختص به ارائه خدمات به محصولاتی است که انحصاراً توسط این شرکت فروخته شده است و فلسفه این شرکت از زمان شکل گیری حفظ و حمایت از مشتریان خود بوده و پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان و ارائه خدمات به آنها را از وظایف اصلی خود دانسته و میداند.
  با احترام فراوان
  شرکت آپلاید ساینس
  دپارتمان فروش و پشتیبانی


  لطفاً توجه فرمائید: اطلاعات موجود در اين پايگاه به منظور مراجعه همگان تهيه گرديده است. گرچه تلاش فراوان شده تا اطلاعات مزبور به هنگام و درست باشند، اما شرکت اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه، درستي يا کامل بودن محتواي آن يا هرگونه خسارت احتمالي که در نتيجه‌ي استفاده از اطلاعات يادشده وارد شود را تضمين نمي‌کند و مسووليتي نيز در قبال آن به عهده نمي‌گيرد. اطلاعات مربوط به مشخصات شرکتها و کالاهاي وارداتي و توليدي ايشان و نمايندگي هاي شرکتهاي خارجي بر اساس اعلام شرکتهاي داخلي گردآوري شده است و شرکت اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه مسووليتي در قبال صحت قانوني اين موارد عهده دار نمي باشد.

  بازار الکترونیکی کالا و تجهیزات پزشکی

  سیستم جامع مدیریت تجهیزات پزشکی pMq

  موسسه اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه